Ponedjeljak, 15 Ožujak 2021 18:40

REMI U VARAŽDINU

ŽRK KOKA - ŽRK OSIJEK 23:23 (15:13)

Seniorke su u subotu gostovale u Varaždinu kod ekipe Koke koja je unazad nekoliko godina u samom vrhu ženskog rukometa u Hrvatskoj. Sam početak utakmice nije bio dobar, te su domaće rukometašice napravile seriju od 4:0, koju prekida Jerčinović iz penala u 6. minuti utakmice. U 16. minuti utakmice vraćamo rezultat u egal i na semaforu je 6:6 a na poluvrijeme odlazimo sa -2.

Drugi dio utakmice otvaramo žestokom obranom te punih 9 minuta drugog poluvremena ne primamo gol. Igra se dinamično, uz odlične obrane na obje strane a vodstvo se konstantno izmjenjuje. 30 sekundi prije kraja vodimo 1 razlike, ali Mrazović pogađa za 23:23. Imali smo napad za pobjedu, koji nažalost nismo iskoristili i na kraju nekako najpošteniji rezultat, 23:23.

Slijedi pauza a 27.03. na Zrinjevcu dočekujemo ekipu Dalmatinke.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 15 Ožujak 2021 18:59