Ponedjeljak, 08 Ožujak 2021 11:34

UVJERLJIVO SLAVLJE NAD VIROVITICOM

ŽRK Osijek - ŽRK 1234 Virovitica 34:19 (18:9)

Druga utakmica u samo 4 dana je iza nas. U goste nam je stigla ekipa Virovitice koja se nalazi na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice. Iako smo cijelo vrijeme bili svjesni uloge favorita, utakmici smo pristupili maksimalno ozbiljno. U početku utakmice obje ekipe izgledaju nervozno, uslijed čega dolazi do velikog broja tehničkih grešaka. U 9. minuti po prvi puta imamo 2 pogotka razlike, a u 14. minuti je na semaforu 7:7. Do 22. minute igra se praktički gol za gol, nakon čega serijom od 7:0 pravimo razliku. Gošće se nisu predavale, ali jednostavno nisu mogle pratiti tempo naših djevojaka od kojih se ponovno najviše istaknula Dora Lacković sa 14 pogodaka iz 18 šuteva.

Slijedi nam još jedan naporan tjedan, već u utorak nam u sklopu osmine finala Kupa dolazi ekipa Podravke a u subotu putujemo na teško gostovanje u Varaždin.

Na teren su ovaj vikend izašle i naše kadetkinje, koje su u sklopu 2.hrl sjever gostovale u Belom Manastiru, kod ekipe Baranje, gdje su poražene 25:20. U nedjelju su igrale svoj kadetski turnir državne lige protiv ekipe Koke i slavile uvjerljivo, 26:16.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 08 Ožujak 2021 11:47