Ponedjeljak, 08 Veljača 2021 07:45

Poraz od Dugog Sela

Poraz za kraj prve polusezone

U subotu smo nakon dvije teške utakmice (Lokomotiva i Podravka) ugostili ekipu Dugog Sela koja ove sezone igra puno bolje i konkretnije nego prošle. Iako smo u utakmicu ušli puni samopouzdanja i sa nadom osvajanja novih bodova, gošće bolje kreću (0:3) i drže nas bez postignutog pogotka nešto manje od 5 minuta. Slažemo redove i u 11. minuti se vraćamo na 4:4. U toj fazi utakmice izgledamo dobro, da bi u 16. minuti imali i prvo vodstvo (7:6 pa 8:7). Gošće ponovno pojačavaju ritam u obrani te serijom od 0:5 okreću rezultat u svoju korist i na predah odlaze sa +4 (9:13).

U drugom dijelu konstantno pokušavamo uhvatiti priključak ali dosta griješimo te gošće u 36. minuti imaju i +6. Podižemo ritam u obrani, što rezultira povratkom u utakmicu u 50. minuti kada je na semaforu 20:21, ali tada na scenu stupa Josipa Bebek koja veže tri pogotka (ukupno 11) te gošće zasluženo nose bodove iz Zrinjevca.

Ovom utakmicom je završen prvi dio sezone u kojem smo u 13 utakmica upisali 7 pobjeda i 6 poraza, čime smo zauzeli 6. mjesto uz gol razliku 369:350. Drugi dio prvenstva nastavljamo već u subotu, kada nam u goste dolazi ekipa Zrinskog iz Čakovca.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 08 Veljača 2021 08:06