Rezultati za vikend

Pobjeda prve ekipe u Sesvetama za miran nastavak sezone

7. kolo 1.HRL žene

RK Sesvete Agroproteinka - ŽRK Osijek 25:31 (15:15)

Novi bodovi na naš konto stižu iz Sesveta. Prvo poluvrijeme proteklo je većinom igrom gol za gol, što dokazuje rezultat na poluvremenu. U drugom dijelu do izražaja dolazi naše iskustvo i kvaliteta, što je bilo dovoljno za 4. pobjedu ove sezone. Iako nismo bili kompletni, zbog bolesti, samoizolacije i kartona, možemo biti zadovoljni. Okrećemo se novoj utakmici, koja je na rasporedu već u srijedu, 18.11. kada nam na Zrinjevac dolazi ekipa Splita. Utakmica se igra u 18:00 h, pred praznim tribinama!

7. kolo 2. HRL sjever

ŽRK Osijek2 - ŽRK Brod 29:31 (14:14)

U svom 4. nastupu u 2.hrl sjever gdje smo najmlađa ekipa, naše su kadetkinje odigrale pravu borbenu utakmicu protiv odličnog i iskusnijeg protivnika iz Broda. U dva navrata imali smo +3, no neiskustvo je ipak presudilo. Već idući vikend, na Zrinjevcu, igramo protiv Olimpije u sklopu 8. kola.

4. kolo 3.HRL istok

ŽRK Osijek3 - ŽRK Petrijevci 12:25 (7:9)

Naša treća ekipa odigrala je 4. kolo u 3. ligi i upisala 4. poraz. Ovoga puta bolja je bila ekipa iz Petrijevaca. Naše mlade rukometašice skupljaju iskustvo i polako ali sigurno pokazuju napredak u igri.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 16 Studeni 2020 09:45