Ponedjeljak, 02 Studeni 2020 07:19

Pobjeda u Virovitici

ŽRK 1234 Virovitica - ŽRK Osijek 26:31 (17:20)

U 5. kolu gostovali smo u Virovitici koja je nakon 4 kola upisala 1 bod, na teškom gostovanju u Pločama. S obzirom da smo prošle sezone poraženi u gostima, za očekivati je bilo da će domaćin i ovaj puta tražiti bodove. Početak utakmice dao je naslutiti da će nas čekati teška utakmica u kojoj ćemo morati biti maksimalno koncentrirani. Cijelo prvo poluvrijeme igralo se uz minimalne prednosti jedne pa druge ekipe, no ipak na predah odlazimo sa +3. Početkom drugog poluvremena odlazimo na +5 (19:24) i kada se činilo da ćemo utakmicu mirno privesti kraju, vežemo isključenja i tehničke greške, što domaćin koristi i vraća se u utakmicu (24:25). U 56. minuti, na semaforu je 25:26, nakon čega pravimo seriju 5-0 i zasluženo slavimo.

Već u srijedu, 04.11. nas čeka nova utakmica, kada nam u goste dolazi ekipa Koke iz Varaždina. Utakmica će se odigrati od 18:00 h pred praznim tribinama.

Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 02 Studeni 2020 07:34